Дитяча школа мистецтв №3 > Новини > День Збройних Сил: надійний тил - запорука успішного фронту

День Збройних Сил: надійний тил - запорука успішного фронту

З розвитком та розбудовою армії, окрім озброєнь розпочався і соціальний захист та поліпшення умов життя та дозвілля військовослужбовців.

Так, замість колишніх казарм, українські воїни-контрактники живуть у сучасних гуртожитках, будівництво яких триває в  більшості військових частин.

Всі пам’ятають, що таке казарми? «Взльотка» на 100, 120, 200 людей, двоярусні ліжка, черговий. Можливість прийняти душ раз на тиждень. Чому? Бо так казав устав, частіше не можна. Особисте життя закінчувалося приліжковою тумбочкою.Сьогодні житло для українських контрактників – це сучасні гуртожитки, які відповідають сучасним вимогам і за якістю, і за рівнем комфорту. Перші з них вже звели у Старичах на Львівщині. Всього ж ми реалізовуємо комплексну програму з будівництва 184-х таких гуртожитків, і перші 80 з них мають завершити вже до кінця року.

Не менш важливою зміною українського війська, яка не досяжна жодній пострадянській армії досі  є   зміна харчування. Замість одноманітної перловки, "компоту з бромом" та "м'яса білого ведмедя" (варене старе сало) українське військо поступово переходить на нову систему харчування. Тепер їжа смачна і поживна. Військовослужбовці мають вибір страв. В раціон додають фрукти, шоколад, сік. Така військова реформа - це ознака переоцінки цінностей, коли військовослужбовець - це більше не приблудний пес, якого можна годувати чим попало, а людина, особистість зі своїми індивідуальними потребами, які потрібно враховувати.

Це мегаперемога. Харчування в Десні дуууже сильно змінилось. Місцеві кажу, що місяць тому. Короче - дуже круто.

Важливим для українського війська є й духовний стан його солдатів. Саме тому, з початком бойових дій на Донбасі, динамічного розвитку набрав капеланський рух в Україні.

У жовтні 2017 року було оголошено про те, що формування капеланської служби в збройних силах завершується. До кінця року планувалося в складі кожної бригади мати військового капелана, який вестиме душпастирську роботу без урахування особистої приналежності до конкретної конфесії.

У 2018 році капелани вперше прийняли участь у військовому параді до Дня Незалежності України в строю з військовослужбовцями.

Новости

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИСТЕЦТВА

Ідея обрати дату для дня, який об’єднає діячів та поціновувачів мистецтва, ...

15-04-2021 10:05:02 далее >

Запрошуємо до школи!!!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ:  https://youtu.be/xTlr_TGmEyQ ПОДАТИ ЗАВКУ: https://cutt.ly/Yk8aVBW ...

12-04-2021 09:00:39 далее >

Всесвітній день здоров’я

7 квітня Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ...

06-04-2021 09:00:39 далее >

Видео

Й.Брамс "Созерцание"

Й.Брамс "Созерцание" ...

"Играем красками, рисуем звуками" ч_1

"Играем красками, рисуем звуками" ч_1 ...

Отчетный концерт 5ч.  2014г

Отчетный концерт 5ч. 2014г ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти