Дитяча школа мистецтв №3 > Новини > День Збройних Сил: як змінилось українське військо за чотири роки

День Збройних Сил: як змінилось українське військо за чотири роки

Останні чотири роки Збройні Сили України виконують свою почесну місію - захищають державний суверенітет, територіальну цілісність та конституційний лад України. Захищають мирний сон громадян України. За ці чотири роки українська армія змінилась до невпізнаваності. Вона стала армією, якою можна пишатись.

Про те, як змінились Збройні Сили України за останній чотири роки у матеріалі "Прямого".

Фінансування

Колись Наполеон Бонапарт зауважив, що народ, який не хоче годувати власну армію, буде змушений годувати чужу. Розвиток українського війська просто не можливий без збільшення витрат на оборону.

У 2013 році, за часів режиму Януковича, українське військо отримало 15 мільярдів 315,1 мільйона гривень ($1,91 млрд). З початок бойових дій на сході України усім стали зрозуміли слова Наполеона. У перші місяці війни потужний волонтерський рух зробив чималий внесок у розвиток українського війська. Народ вирішив годувати свою армію.

Уже у 2019 році витрати на українське військо складатимуть 201 мільярд гривень ($7,17 млрд). Тобто всього за п'ять років, рівень витрат на українське військо зріс на 184 мільярди гривень. А якщо зросло фінансування, то й буде нова зброя, гідні зарплати й умови, краще навчання, міцніша безпека.

Іду на ви

Розбудова армії за останні чотири роки призвела не лише до появи нових бригад та інших тактичних з'єднань, а й до появи двох нових родів військ - Сил спеціальних операцій та Десантно-штурмових військ.

Сили спеціальних операцій - засновані 5 січня 2016 року. Президент України Петро Порошенко встановив їх свято 29 липня. Символом ССО визначено вовка-перевертня, а девізом - девіз князя Святослава Хороброго "Іду на Ви".

Завдання  ССО у військові справі визначаються терміном "спеціальна розвідка". Серед операції, які проводять українські "вовчики" - це рейди, здобуття розвідувальної інформації за лінією фронту, порятунок полонених та заручників, психологічні операції (Psy-Ops) та ще багато інших. Більшість завдань ССО належать до сфери державної таємниці.

В народі ССО стали героїзовані зокрема піснею гурту Riffmaster "Тихо прийшов, тихо пішов". Зазначимо, що соліт гурту Андрій Антоненко наразі служить у Силах спеціальних операцій.

Новости

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИСТЕЦТВА

Ідея обрати дату для дня, який об’єднає діячів та поціновувачів мистецтва, ...

15-04-2021 10:05:02 далее >

Запрошуємо до школи!!!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ:  https://youtu.be/xTlr_TGmEyQ ПОДАТИ ЗАВКУ: https://cutt.ly/Yk8aVBW ...

12-04-2021 09:00:39 далее >

Всесвітній день здоров’я

7 квітня Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ...

06-04-2021 09:00:39 далее >

Видео

К.Сен-Санс "Лебедь"

К.Сен-Санс "Лебедь" ...

Таран Яна

Таран Яна ...

«Романс»

«Романс» ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти