Дитяча школа мистецтв №3 > Новини > Ні – наркотикам! Обери життя!

Ні – наркотикам! Обери життя!

Наркоманія перетворилась в одну із самих серйозних проблем сучасного суспільства. Вона знищила творчі сили мільйонів молодих людей. Це чудовисько схильне знищити людину як фізично, так і психічно. Наркоманія така ж небезпечна, як невиліковні хвороби. Такі хвороби можуть убити людину, а наркотик не тільки знищує наркомана, але й приносить біль і страждання близьким.

Насолода, яку дають наркотики, дуже скороминуща. Задоволення швидко переходить в залежність. Пристрасть до наркотиків призводить до обману, крадіжок, непереборного бажання наступної дози. Для задоволення цього бажання наркоман готовий піти на антигромадські й антидержавні дії.

Пристрасть до наркотиків найбільш поширена у підлітків і молодих людей віком від 15 до 25 років. В окремих випадках на гачок наркотиків потрапляють навіть дев’ятилітні діти.

Самим страшним залишається те, що жертвами наркоманії іноді стають люди, яким з певним умислом наркотики дають без їх відома. В деяких випадках молодих людей перетворюють у наркоманів, щоб ті брали участь у злочинній діяльності. Спеціалісти передбачають, що в близькому майбутньому не залишиться ні одного школяра, який хоча б один раз не спробував наркотик.

Не дивлячись на те, що психіатри і психологи застосовують різні методи лікування, від цієї згубної звички назавжди звільняються лише 10-12% наркоманів. Решта 80-90 знову починають приймати наркотики.

Доступність – головна тенденція на сучасному ринку наркотиків. В Україні набирає обертів продаж наркотичних засобів через мережу Інтернет з розміщенням  реклами на парканах і стінах. Все нові і нові графіті, що містять дивні слова,  зроблені вручну балончиками з фарбою з’являються на вулицях рідного міста.

Відтак зараз як ніколи мають бити на сполох поліція, соціальні служби, батьки, педагоги, аби не дати знахабнілим торговцям смертю згубити ще більше дитячих життів.

Необхідно інформувати дітей і підлітків про небезпеку наркотиків!

Скажемо «Ні» наркотикам!

http://lvpu.lutsk.ua/archives/3258

Новости

Скажемо -"Ні" наркотикам!

Залежність від психоактивних речовин Залежність від психоактивних речовин ...

12-01-2021 09:00:23 далее >

Всесвітній день «спасибі»

Найввічливіший день у році – 11 січня. Цього дня відмічається всесвітній ...

11-01-2021 09:00:08 далее >

Різдво Христове

Відчиняйте двері ясенові, бо Різдво ступає на поріг. Знак добра, Господньої ...

06-01-2021 09:00:25 далее >

Видео

"Старый муж"

"Старый муж" ...

Манженко Игорь

Манженко Игорь ...

Областной конкурс 2012г.

Областной конкурс 2012г. ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти