Дитяча школа мистецтв №3 > Новини > Підведення підсумків VІІІ Міжнародного Інтернет - конкурсу рисунка «Марка дружби»

Підведення підсумків VІІІ Міжнародного Інтернет - конкурсу рисунка «Марка дружби»

Шановні колеги, батьки та учні художнього відділу ЗДШМ № 3!

20 березня на адресу нашої школи надійшов протокол

підведення підсумків VІІІ Міжнародного Інтернет - конкурсу рисунка «Марка дружби».

 

Відгадайте дитячу загадку: «Що подорожує світом, залишаючись завжди в одному кутку?». Не здогадуєтесь? Це – поштова марка.

І дійсно так. Цей маленький клаптик паперу може облетіти весь світ, несучи при цьому на собі певну інформацію. Вона може знайомити людей на іншому кінці світу з історією, звичаями та традиціями різних народів та країн, архітектурними та ландшафтними сюжетами свого краю, іграми, флорою і фауною, святковими та побутовими сценами з життя свого народу, предметами етнографії та декоративного мистецтва, фантазіями на тему транспортних засобів, національних видів спорту.

Все це і стало тематикою малюнків юних художників, учасників Міжнародного Інтернет - конкурсу малюнку «Марка дружби».

Організатори конкурсу впевнені, що участь у цьому конкурсі дасть можливість учасникам не лише проявити свій художній талант, але й допоможе знайти нових друзів серед творчої молоді з різних куточків світу. За результатами попередніх конкурсів Укрпоштою надруковано конверти та марки.

Так починається запрошення до участі у дуже сучасному та з великим професійним рівнем конкурсі, що заснований Херсонським навчально - естетичним комплексом "Художня школа".

Конкурс проводиться для дітей та молоді  від 5 до 18 років у трьох вікових категоріях.

Переможці визначаються Інтернет голосуванням членів міжнародного журі у складі представників:

– Міжнародного Арт Консорціума Хьюстонського університету(США);

– спілки художників (м.Шумен, Болгарія);

– Західночеського Університету (м.Плзень, Чеська Республіка);

– Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» (м.Херсон, Україна).

На VІІІ Міжнародний Інтернет - конкурс рисунка «Марка дружби – 2020» надійшло 5205 робіт юних художників з 12 країн світу: Білорусь, Болгарія, Індія, Казахстан, Китай (Гонконг), Литва, Росія, Румунія, Сербія, Словенія, Узбекистан, Україна. Журі визначило 3 володарів Гран-прі, 24 переможці по номінаціях, серед яких 3 переможці спеціальної номінації «Моя чарівна мама», та 467 лауреатів.

Від нашого художнього відділу на конкурс було надано 17 робіт учнів різного віку (Романа Забари, Єгора Олійника, Стрельчук Марії, Вишневської Нелі, Літовченко Софії, Доценко Катерини, Міненко Софії, К, Єгора Гончарова, Лазаревої Дарини, Корнейчук Анни, Панюкової Віталіни та інш.)

Викладачам важливо було відчути ті критерії, за якими відбувався відбір робіт саме цього конкурсу. Відсутність чітких тематичних вимог(практично вільна тема), різний рівень графічних уподобань членів журі (художників від Чехії до Сполучених штатів Америки) створили складний процес пошуку і відбору дитячих творів. Інтуїція, самоосвіта педагогів дозволили обрати різнохарактерні, але відповідаючи сучасним тенденціям дитячі роботи.

За підсумками перегляду Міжнародного журі роботи наших учнів отримали звання лауреатів і будуть нагороджені дипломами конкурсу. Щиро вітаємо із таким успіхом наших учнів, їх викладачів і, беззаперечно, батьків юних митців!

Стрельчук Марія «Ярмарок» викл.Шенклянов Владислав Володимирович

Літовченко Софія «Замок мрії» викл. Пєшикова Світлана Миколаївна

Забара Роман «Мій рудий друг» викл. Потапов Олексій Павлович

Олійник Єгор «На хвилях Дніпрових» викл. Потапов Олексій Павлович

До учасників конкурсу звернулась пані Анна Марія Уотс:

- Любі друзі!

Я вважаю, що малюнки учасників, представлені в онлайн-галереї конкурсу "Марка дружби" мають виняткову художню цінність. Кожен учасник має пишатися своєю роботою! Я знаю, що учні часто розчаровуються, коли їхня робота не виграє приз ... або навіть не отримує будь-якого заохочення. Я б не хотіла, щоб хтось із цих юних художників відчував себе некомпетентним. Дуже важко вибрати переможців серед такої кількості чудових творів мистецтва. Вибір був зроблений на користь тих малюнків, які можна було б краще уявити на форматі марки, або, можливо, які були більш унікальним. Дозвольте мені повторити ще раз: малюнки були дійсно вражаючими!

З повагою, голова журі IV-V конкурсів, Анна Марія Уотс

 

Бажаємо натхнення переможцям і яскравих робіт усім учням, що створюють такі чудові, сучасні твори міжнародного рівня. Будемо всі готуватися до ІХ Міжнародного Інтернет – конкурсу рисунка «Марка дружби»!

Новости

Артисти Запорізької міської дитячої філармонії

Учні Запорізької дитячої школи мистецтв  у 2019-2020 навчальному році брали ...

18-06-2020 20:02:38 далее >

Всесвітній день батьків

1 червня Це свято є офіційною міжнародною подією, закріпленою рішенням ...

31-05-2020 09:00:25 далее >

Міжнародний день захисту дітей

1 червня Найстаріша іграшка - музейний експонат і має вік понад 1000 років ...

31-05-2020 09:00:17 далее >

Видео

Филармония 2012

Филармония 2012 ...

"Осторожно, Дети!"

"Осторожно, Дети!" ...

Самченко Никита

Самченко Никита ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти