Дитяча школа мистецтв №3 > Новини > Свято Юного музиканта

Свято Юного музиканта

В першу суботу грудня в нашої школі було надзвичайно багатолюдно і урочисто. А все тому, що у цей день на фортепіанному та вокальному відділах проходило Свято Юного музиканта. У цей день наша дружна музична родина стала більше на 19 чоловік.

На наше Свято прийшли у гості  Королева Музики та Старик Скрип, яскраво зіграні учнями класу академічного вокалу Валерією Кудрею та Миколою Горбатюком. Ведуча концерту завідуюча фортепіанним відділом Лада Віталіївна Снєжко та казкові гості загадували загадки, разом з дітьми шукали ключ від скрині з подарунками.

Наші першокласники довели всім, що вони дуже добре знають музичну грамоту и чудово вміють грати на фортепіано та співати. Тому, після Клятви Юного музиканта вони отримали від директора школи Андрія Олексійовича Сулаєва свій перший документ - Сертифікат Юного музиканта. А Королева Музики та Скрип нарешті дістали зі скрині подарунки.

Останнім акордом було вручення дітям повітряних куль зі зворушливими долоньками, на яких були побажання їм від батьків .

Новости

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

22 червня Не дивлячись на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим ...

22-06-2018 09:00:56 далее >

День батька (День тата)

17 червня Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама ...

15-06-2018 09:00:00 далее >

Випуск 2018

Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним! ...

10-06-2018 15:06:53 далее >

Видео

Карлос Сантана «Европа»

Карлос Сантана «Европа» ...

Ансамбль "Ручеек"

Ансамбль "Ручеек" ...

А.Пьяццолла "La Calle 92"

А.Пьяццолла "La Calle 92" ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | О школе | Контакти