Дитяча школа мистецтв №3 > Новини > Зі святом, Хортицький район!

Зі святом, Хортицький район!

Тематична виставка творчих робіт школярів та студентів району, святкова фотозона, надзвичайний музичний сюрприз, який підготував колектив «Джаз-Академія» дитячої музичної школи №3, урочиста концертна програма до 24-річчя заснування Хортицького району були представлені в палаці культури «Хортицький».

Урочистості відкрив Олександр Пшеничний, який привітав всіх присутніх зі святом. Анатолій Пустоваров, заступник міського голови, який був присутній на заході, виконав приємну місію - нагородив працівників закладів та установ району Почесною Грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Своїми неповторними номерами усіх присутніх привітали хореографічні та вокальні колективи району. Чисельні ліричні та енергійні постановки, чарівний вокал, виступи джаз та рок бендів створили гарний та святковий настрій усім присутнім.

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району

 

Новости

Пам'ятаємо, любимо, сумуємо...

31.07.2019 р. нас назавжди покинув Філоненко Микола Федорович. У цей жалобний ...

01-08-2019 09:00:20 далее >

День Конституції України

28 червня 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію ...

27-06-2019 09:00:16 далее >

Проект "Діти з зірками"

Новини Z -  Запорізькі школярі знялися у кліпах відомих музикантів - 24.06.2019 https://www.youtube.com/watch?v=JacAJEk1ue8&feature=share ТНМК ...

25-06-2019 15:13:10 далее >

Видео

Бражник Илья

Бражник Илья ...

День Джаза

День Джаза ...

отчетный концерт (продолжение)

отчетный концерт (продолжение) ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти