Дитяча школа мистецтв №3 > Про школу > Проекти > Отчет ДФХР 2014 - 2015 уч.год

Отчет ДФХР 2014 - 2015 уч.год

Звіт ДФХР за 2014-15 уч. рік

Дитяча філармонія Хортицького району – є центром  естетичного та мистецького виховання дітей та молоді.

За час існування ДФХР рівень мистецької підготовки творчих колективів та артистів значно виріс. До кожного заходу ДФХР проводяться прослуховування та відбір номерів , згідно з тематичним та професійним наповненням творчого заходу.

Базуючись на досвід міської дитячої філармонії було створено план творчих заходів за календарними датами, потребами суспільства, зумовлені державними святами та цілями, встановленими Запорізьким міським управлінням культури. Було проведено 9 творчих заходів(вистави, концерти, церемонія нагородження обдарованої молоді ).

Проаналізувавши успіхи, актуальність і необхідність постійних заходів художньо-естетичного направлення було створено проект «Дитяча філармонія Хортицького району». У пріоритетах проекту стоїть  створити творчі заходи традиційними,  та охопити усі аспекти  гармонійного розвитку особистості жителів Хортицького району.

У 2013-2014 створено план роботи Дитячої філармонії Хортицького району. Затверджено директором ЗДШМ № 3 - А.О. Сулаєвим. Усі творчі заходи проведено на високому рівні мистецької та професійної підготовки.

Усі заходи ДФХР проходять при  заповнених залах. Вік глядацької аудиторії необмежений. Концертні програми розраховані на світогляд кожного жителя району, незважаючи на вік , професію та рівень мистецької підготовки.

Концерт з нагоди Всесвітнього Дня музики «Должны смеяться дети и в мирном мире жить!» 04.10.14р.

Відкриття філармонічного сезону. Щорічний концерт – привітання з Міжнародним днем музики . У концерті приймали участь учні та викладачі різних відділів. Цей концерт подарував жителям Хортицького району теплий осінній настрій та збагатив внутрішній світ кожного присутнього.

Концерт до дня Визволення Запоріжжя в Парку Хортицького району «Слава міста Запоріжжя» . (11.10.2014)

У цьому році всі жителі міста Запоріжжя святкували річницю визволення від німецько - фашистських загарбників. Хортицька районна організація ради ветеранів нараховує близько тисячі учасників бойових дій. Було створено світлу та теплу атмосферу пам’яті та шани . Учасники концерту подарували пісні, танці та музичні номери в пам’ять про загиблих Великої  Вітчизняної війни.

 «Україна - єдина родина» - фольклор , музика , пісні та танці народів, мешкаючих на території України. 29.11.14р.

У Хортицькому районі проживають представники різних народностей . Мета концерту розповісти про особливості культури, свят та обрядів. Цікавим стало те, що українська культура має багато спільного, та займаного від інших культур світу. Тому концерт мав не тільки виховну та розважальну, а ще й освітню мету.

Концерт викладачів Запорізької дитячої школи мистецтв № 3 «Наполним музыкой сердца» 14.02.15р.

Музичні інструментальні, вокальні та хореографічні номери  у виконанні викладачів ЗДШМ №3 створили святкову атмосферу. Програма включала у себе твори від епохи бароко до сучасної експресивної музики.

«Малюємо звуками, граємо красками» лекція - концерт ДФХР за творчістю художників імпресіоністів» 14.03.15р.  Розповідь про один із значних напрямків мистецтва кінця XIX ст., цікаві факти з біографії художників, оригінальне художнє втілення різноманітних задумів, характерне коло сюжетів, тем, образів, супроводжувалось показом репродукцій, музикою. Актова зала під час концерту перетворилась на художню майстерню, музика та розповідь надихала учнів художнього відділу на творення власних робіт у стилі імпресіонізму.

 Концерт «Класика дітям» 17.04.15р.

Артисти ДФХР подарували дітям  казковий настрій за допомогою класичної музики. Таємничий світ минулого було розкрито у творах Грига, Баха ,Чайковскього, Пьяццолли та інших. Для глядачів було розкрито багато яскравих фактів з життя композиторів  та виконавці. Мета концерту була донести до непідготовленого слухача глибину, професійність та навіть філософію класичної музики.

Концерт Олександри Гальченко «Просто хороший концерт» 18.04.15р.

З ювілеєм рідну школу привітала випускниця вокального відділу ЗДШМ №3,  Київської Музичної Академії ім. Чайковського - Олександра Гальченко. В програмі концерту лунали твори італійських композиторів XVII ст., українські народні пісні та твори композиторів ХХ ст. Чудове виконання творів подарувало глядачам весняний квітучий настрій.

 Звітній концерт ЗДШМ №3 «25 на біс» 20.04.15р.

Школа мистецтв відсвяткувала свій ювілей. В фойє запорізької філармонії гостей зустріли викладачі, які виконали святковий полонез. Ще перед початком концертної програми вони зарядили гостей позитивним святковим настроєм. Діти та викладачі школи продемонстрували високий професіоналізм гри на різноманітних музичних інструментах, сольну, хорову та хореографічну майстерність.

Концерт  «Музичні історії»: «Історія в стилі «Джаз» 29.04.15р.

Артисти ДФХР подарували глядачам незабутні хвилини звучання джазової музики. Протягом десятиріч джазову музику намагались знищити. Але сила музики виявилася сильнішою за людей. На концерті присвяченому історії джазу глядачі познайомилися з різними напрямками джазу та історією їх розвитку. А чудове виконання учнями музичних творів подарувало глядачам особливий настрій, який в силах створити тільки справжня джазова музика.

 Ювілейний концерт хореографічного колективу «ВАРІАНТ» «У світі танцю» 23.05.15р.

На концерті були представлені яскраві танці багатьох народів світу. Дівчата та хлопці продемонстрували глядачам запальний темперамент Грузії, магічний запах квітів Молдови, яскравим колоритом відзначились українські народні танці….  Як завжди не обійшлося без прем’єр. Цікаву  легенду розповіли дівчата танцем «Сім  красунь».

 Святковий концерт - нагородження  «Гордість школи-2014» (16.05.2014)

Щорічна святкова церемонія нагородження найобдарованіших з обдарованих, найталановитіших з талановитих . Учні та викладачі школи мистецтв кожного року захищають честь району, міста та навіть країни на різноманітних заходах. І звичайно серед них є переможці. А ще є ті, хто планомірно йде до свого звання лауреата та відмінника у мистецькій освіті. Мета церемонії не залишити жодного непоміченого учасника мистецького руху. Нагороди та щирі подяки отримали учні та викладачі, батьки , ЗДШМ № 3.

Робота Дитячої філармонії Хортицького району направлена на збагачення внутрішнього, духовного світу. Усі заходи: від розважальних до освітніх, виконані на високому рівні мистецької підготовки.

Фактори успіху проекту

За час існування Дитячої філармонії Хортицького району було досягнуто багато успіху, факторами чого є:

  • Проведення різноманітних тематичних творчіх заходів ;
  •  Охоплення багатьох яскравих та актуальних тем ;
  • Об’єднаня усіх творчих сфер діяльності шляхом поєднання роботи мистецьких віділляв школи.
  • Запровадження інноваційних форм проведення творчих заходів
  • Надання всебічної допомоги з проблеми формування естетичної культури мешканців Хотицького району.

Благодійні концерти

Концерт для бійців військової частини А 1978 з нагоди святкування Всеукраїнського Дня ракетних військ та артилерії. 03.11.14р.

Свою майстерність та яскравий настрій подарували юні артисти глядачам. Виступаючих зустрічали бурними аплодисментами та криками «браво»

 Новорічний концерт для дітей переселенців з Донбасу26.12.14р.

Багато радості, посмішок і сміху подарували виступаючі маленьким глядачам.

Благодійний концерт для дітей обласного центру соціально - психологічної  реабілітації 06.02.15р.,10.02.15р.

Одним із найважливіших чинників прогресивного розвитку суспільства є гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до дітей і молоді, які позбавлені можливості вести повноцінне життя внаслідок вад фізичного та психічного розвитку. Та незважаючи на складнощі життя вони є повноцінними жителями нашого  міста. Яскраві номери та доступні ігри не залишили байдужими не одну дитину.

 

Новости

Стоп наркотик!

Ефективна наркополітика Наркополітика держави є одним з найбільш важливих ...

22-09-2020 11:36:58 далее >

Атестація педагогічних працівників ЗДШМ №3

10 вересня 2020 року відбулося перше засідання атестаційної комісії з атестації ...

16-09-2020 13:02:11 далее >

Стоп наркотик!

Чому деякі люди стають залежними від ПАР, а інші — ні? Передбачити, чи стане ...

15-09-2020 11:36:16 далее >

Видео

Гасумян Диана

Гасумян Диана ...

Гасумян Диана

Гасумян Диана ...

Дует домристів: Гуцол Н. О. Мищенко Анна

Дует домристів: Гуцол Н. О. Мищенко Анна ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти