Дитяча школа мистецтв №3 > Про школу > Проекти > Правила спілквання з іншими людьми

Правила спілквання з іншими людьми

При спілкуванні з людьми важливо пам'ятати про чотири універсальні правила.

Перше. У спілкуванні  з іншими людьми потрібно прагнути відокремлювати їхню зовнішню поведінку від мотивів і бажань, які ними рухають. Люди дуже недосконалі, і тому часто вони не можуть знайти адекватну форму висловлення своїх бажань. Пам'ятаючи про це, ніколи не реагуйте відразу на зовнішню негативну форму того, що людина робить, а запитайте себе: "Що рухає нею, який  її мотив?" У багатьох випадках ви з'ясуєте, що люди мають якісь хороші цілі, які важливі також і для вас. Тому замість   образи та гніву, ви можете просто обговорити з людиною, як би ви могли співпрацювати один з одним. Звісно, це далеко не просте мистецтво. Воно вимагає особливого такту, терпіння та чутливості, але у будь-якому випадку ми маємо цьому навчатися. Інакше стосунки з людьми будуть завдавати вам безліч занепокоєнь.

Друге –  намагайтеся зрозуміти мотиви та бажання іншої людини. Саме вони є фундаментом відносин, на них будується все інше.

Третє – підтримуйте ті мотиви та бажання іншого, які важливі також і для вас. Якщо ви це робитимете, то інший буде схильний у спілкуванні з вами знову і знову виявляти ці бажання.

Четверте – допоможіть людині скоригувати форму, і якій вона реалізує свої бажання. Ця форма має бути прийнятною і для вас. Звісно, якщо ви хочете, щоб стосунки були довготривалими! У довгострокових відносинах потрібно обов'язково прагнути реалізувати і свої потреби, інакше нічим хорошим для вас це не  закінчиться.

 

Новини

День пам’яті жертв голодомору

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Цієї ...

25-11-2023 09:05:38 далі >

День Гідності та Свободи

Спогади, які не можна забути ніколи. 60 вражаючих фото з Євромайдану: https://ukrfb.com/1575/?fbclid=IwAR3dB-rfURmhOyel61oObzXcJg476773lU4mpv03fVjD1YqAkic_2zJ-lAE 21 ...

21-11-2023 09:02:06 далі >

Всесвітній день дитини

20 листопада Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН ...

20-11-2023 09:00:32 далі >

Відео

Ансамбль домристів «Візерунок»

Ансамбль домристів «Візерунок» ...

Манженко Игорь

Манженко Игорь ...

Гасумян Диана

Гасумян Диана ...

Copyright © 2013-2023,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорізька дитяча школа мистецтв №3

Школа мистецтв №3 у місті Запоріжжя - є культурним центром Хортицького району. Педагоги у процесі навчання дітей використовують сучасні методики. Учні беруть активну участь і перемагають у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів!

Ми в соціальних мережах