Як поводитися під час концерту
Заздалегідь продумай, як ти одягнешся. Спробуй обрати такий одяг, щоб на тебе було приємно дивитися, але не хотілося розглядати протягом усього концерту як інопланетянина. Врахуй, що тобі навряд чи доведеться лазити канатом і копати землю.
Запізнюватися на концерти не можна. Якщо все ж таки запізнився, ніколи не заходь до залу, навіть навшпиньки або по-пластунськи, поки не пролунали оплески.
Якщо ти не можеш стримати бажання чхнути, що несподівано напало на тебе, спробуй сильно затиснути ніс пальцями. У разі справжнього тайфуну нападу кашлю тобі нічого не залишається, окрім як врятуватися втечею, намагаючись віддавити дорогою якнайменше ніг.
Не бери із собою багато речей. Можливо, тобі стануть у нагоді тільки вхідний квиток, гроші для програми або буфета і ключі від будинку. Буде непогано, якщо все це, разом з номерком гардеробу, ти помістиш у таке місце, звідки ці предмети не випадатимуть у найневідповідніші моменти, лякаючи своїм дзвоном увесь зал та виконавців. Взимку рекомендується взяти пакет зі змінним взуттям. Це дуже зручно.
Навіть якщо ти звик завжди бути на зв'язку, залиш, будь ласка, вдома або не забудь відключити мобільний телефон, портативний комп'ютер та супутникову радіостанцію. Повір, якщо твої абоненти дізнаються, що недоступний ти, тому що знаходишся на концерті, вони вирішать, що це круто і обов'язково приєднаються до тебе наступного разу. Зате потім вам буде про що поговорити, використовуючи високі технології.
Цукерки - причина не тільки карієсу твоїх зубів, а й поганого настрою залу. Коли ти акуратно розгортаєш цукерку чи шоколадку під час концерту, пам'ятай, що навіть для глухої бабусі, що сидить далеко від тебе, цей звук - достатня підстава для того, щоб приєднатися до розправи, яку пристрасно бажає вчинити над тобою весь зал. Найголовніше на концерті – музика. Тому основний принцип твоєї присутності в залі - "менше звуків!".
Бурчання порожнього шлунка також не зустріне розуміння твоїх сусідів. Порада одна - з'їж за годину до концерту щось легке.
Постарайся не пахнути. Як сильний "парфум", так і запах давно не митого тіла здатні створити навколо тебе порожній і досить незатишний простір.
Ніколи! Ніколи не плескй в долоні між частинами багаточасткового твору. Цим ти доведеш усім, що тобі краще було залишитися вдома. Оплески - це єдиний допустимий спосіб висловлювання твого захоплення грою музикантів, їх не треба підбадьорювати вигуками "Молодці!", також не варто ділитися своїми враженнями із сусідами під час виконання.
На рок-концерті ти можеш робити ВСЕ!