Дитяча школа мистецтв №3 > Навчання > Відділи > Відділ духових та ударних інструментів

Відділ духових та ударних інструментів

Кодекс честі вчителя

 Викладачі відділу:

Борзенкова Тетяна Олександрівна - завідувачка відділом духових   та  ударних   інструментів.

Жульєв Анатолій Петрович –  керівник ансамблю «Джаз - академия», спеціалист вищої категорїї, «методист».

Учні відділу духових та ударних інструментів вражають своєю майстерністю на численних міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

  • Переможці конкурсів 2020-20211 н. рік:
  • Міський фестиваль Art - планета Z
    Сулаєв Антон  - Гран-при викладач Пономаренко Андрій Русланович, концертмейстер   Снєжко Л. В.
    Трюхан Кирило  -  1 місце викладач   Бєлокуров Віктор Іванович, концертмейстер  Златова М. О.
    Дерепа Єва - 2 місце викладач  Лейченко Ксенія Миколаївна, концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна
    Корельська Марія - 2 місце викладач  Лейченко Ксенія Миколаївна, концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна
    Савутін Максим - 3 місце викладач   Борзенкова Тетяна Олександрівна, концертмейстер Снєжко Лада Віталіївна
    Гладій Денис - 3 місце викладач   Борзенкова Тетяна Олександрівна, концертмейстер Снєжко Лада Віталіївна
    Филоненко Ілля  - дипломант викладач Удачін Сергій Петрович, концертмейстер  Скрипка Марина Семенівна
  •  ІІІ відкритий обласний конкурс мистецтв «Народні джерела»
    Сулаєв Антон  - Лауреат І ст. Золотий диплом викладач Пономаренко Андрій Русланович, концертмейстер   Снєжко Лада Віталіївна
  • Міжнародний конкурс «CA NOVA» Туреччина
    Джаз «Академія» Лауреат І ст. викладач  Жульєв Анатолій Петрович, концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна
  • Міжнародний фестиваль «Чарівні мелодії»
    Євдокімов Гліб - Євдокімов Гліб Лауреат ІІ ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Жар - птиця»
    Євдокімов Гліб - Лауреат І ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Міжнародний конкурс «Квітнева фантазія»
    Євдокімов Гліб - Євдокімов Гліб Лауреат ІІ ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Всеукраїнський фестиваль «Київський колорит»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Міжнародний фестиваль – конкурс «Акорди Хортиці»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  XVІІ конкурс «DIGI-TALENTY  WIOSNA 2021»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  XІX Всеукраїнський конкурс музичної майстерності ім.. О.С. Тимошенка
    Сулаєв Антон  - Лауреат І ст. Золотий диплом викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  Всеукраїнський конкурс «Весняний фестиваль»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  ІІІ Міжнародний конкурс «Мистецтва XXІ століття»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  Міжнародний конкурс- фестиваль «Міжнародний музичний марафон»
    Сулаєв Антон  - Лауреат І ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  Всеукраїнський творчий фестиваль» Єврофест»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Всеукраїнський конкурс «Від бандури до цимбал»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Всеукраїнський конкурс «Перлина України»
    Савутін Максим - Лауреат І ст. викладач Борзенкова Т.О., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Всеукраїнський конкурс «Свято весни»
    Євдокімов Гліб - Лауреат І ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Всеукраїнський конкурс «Музика душі»
  • Євдокімов Гліб - Лауреат ІІ ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Міжнародний конкурс «Таланти 21 століття» Болгарія
    Джаз «Акадаемія» Лауреат І ст. викладач Жульєв А.П., концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна

 

  • Всеукраїнський конкурс мистецтв «Таланти Хортиці 2019» Лауреат  II ступеня - Сулаєв Антон - номінація інструментальна творчість (викладач Пономаренко А.Р., концертмейстер - Снєжко Л.В.)

Сулаєв Антон

  • Всеукраїнський конкурс професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон» Кайдаш Олександр – Лауреат I ступеня (викладач Пономаренко А.Р., концертмейстер Снєжко Л.В.); Сулаєв   Антон          – Лауреат II  ступеня (викладач Пономаренко А.Р., концертмейстер Снєжко Л.В.)

Кайдаш Олександр

Сулаєв Антон

 

 

Новини

300-річний ювілей Григорія Савича Сковороди

2022 рік – рік відзначення 300-річного ювілею великого українського мислителя-мудреця, ...

02-12-2022 09:00:22 далі >

День пам’яті жертв голодомору

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Цієї ...

26-11-2022 09:05:38 далі >

Григорій Сковорода. Біографія. Історія України!

ВІДЕО Григорій Сковорода обрав стезю мандрівного філософа і протягом ...

20-11-2022 12:28:22 далі >

Відео

Матіяш Анастасія та Поленок Єлизавета

Матіяш Анастасія та Поленок Єлизавета ...

Квинтет баянистов.Конкурс им.Н. Ризоля

Квинтет баянистов.Конкурс им.Н. Ризоля ...

Самченко Никита

Самченко Никита ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорізька дитяча школа мистецтв №3

Школа мистецтв №3 у місті Запоріжжя - є культурним центром Хортицького району. Педагоги у процесі навчання дітей використовують сучасні методики. Учні беруть активну участь і перемагають у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів!

Головна | Про школу | Контакти