Фортепианный отдел

Кодекс чести учителя

Фортепіанний відділ - це колектив досвідчених викладачів і концертмейстерів. Під їх керівництвом учні опановують грою на роялі - королі всіх інструментів.

Індивідуальний підхід до кожного учня дозволяє розвивати його музичні здібності і творчі можливості. Діти із задоволенням грають в ансамблях, беруть участь і перемагають у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях. Залучення до світу мистецтва, розвиток музичних здібностей учнів, всебічний гармонійний розвиток особистості - головні завдання педагогів фортепіанного відділу.

Снєжко Лада Віталіївна - завідуюча фортепіанним відділом, викладач фортепіано вищої категорії, концертмейстер вищої категорії в класі духових інструментів. Учні класу Снєжко Л. В. займають призові місця на міжнародних і всеукраїнських конкурсах.

Величко (Фісун) Євгенія Володимирівна - молодий викладач, повна  натхнення, енергії та цікавих  ідей. Навчалась у нашій школі у Крупені І.С. та була переможницею багатьох конкурсів: міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних. Працює в школі з ІІІ курсу музичного училища ім. П. І. Майбороди (2008р), яке закінчила с червоним дипломом по класу «фортепіано» у Омельченко Л.В. За цей час стала лауреатом таких  міжнародних конкурсів: ім. В. Віардо;  ім.  М. Стріхаржа; ім. В. Барвінського; «Нові імена України» та ін.. З 2010 року відмінно навчалась у Донецькій консерваторії ім. С. Прокофьєва у класі В. Г. Бойкова та Ю. К. Дробот.

На сьогодні Євгенія Володимирівна передає досвід своїм  учням, захищає честь школи на конкурсах та по сумісництву являється завідуючою відділу «загального фортепіано».

Крупеня Ірина Семенівна - «cтарший викладач» з великим педагогічним досвідом. Спеціаліст вищої категорії. На сьогодні має цілий клас талановитих учнів та найбільшу кількість дипломів і подяк на фортепіанному відділі. Виховує не перше покоління професійних музикантів-піаністів,які продовжують навчання у вищих музичних закладах. Випускники працюють по всій Україні, в Німеччині та Китаї. А деякі передають досвід викладача у нашій школі (Величко Є. В., Орос С. О., Савутіна С. Ю та ін.).

Щорічно учні Ірини Семенівни займають почесні місця в міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. А також регулярно приймають участь в концертній життєдіяльності школи і захищають ії честь.

Симонова Елена Витальевна – заведующая фортепианным отделом ДШИ №3, «старший преподаватель», специалист высшей категории, концертмейстер высшей категории (класс скрипки и домры), руководитель секции концертмейстеров городского методического объединения Запорожья.

Главчева Елена Ивановна– преподаватель фортепиано І-й категории, концертмейстер І-й категории в классе хора.

Скрипка Марина Семёновна–преподаватель фортепиано, концертмейстер высшей категории в классе духовых инструментов.

МирошниченкоАнтонина Анатольевна – преподаватель фортепиано высшей категории, концертмейстер высшей категории. Учащиеся класса Ельниковой А.А. занимают призовые места на международных и всеукраинских конкурсах.

 

Орос Светлана Александровна – преподаватель фортепиано, концертмейстер, выпускница ЗДШИ №3 (класс Крупени И.С.), Запорожского музыкального училища. Студентка Мелитопольского государственного университета (музыкально-педагогический факультет). Активно участвует в концертной жизни школы.

Баранник Юлия Викторовна– концертмейстер высшей категории в классе духовых инструментов, концертмейстер детского оркестра «Джаз-Академия».

Чепурко Инна Александровна – концертмейстер в классе хореографии.

 

Патрак Маргарита Игоревна - преподаватель фортепиано, концертмейстер, выпускница ЗДШИ №3 (класс Снежко Л.В.), Запорожского музыкального училища. Студентка Мелитопольского государственного педагогического университета (музыкального факультета).

Рясная Наталья Юрьевна –  преподаватель фортепиано и концертмейстер. Закончила ЗДШИ №3 по классу "Фортепиано" у преподавателя Мирошниченко А.А. Выпускница Запорожского музыкального училища, студентка Мелитопольского педагогического института (музыкальный факультет).

Близнюк Татьяна Александровна – преподаватель фортепиано, концертмейстер в классе хора и духовых инструментов.

Усенко Лидия Николаевна– преподаватель специального и общего фортепиано.

Степаненко Наталья Дмитриевна– преподаватель специального и общего фортепиано.

Златова Марина Александровна– концертмейстер в классе вокала и духовых инструментов. Успешно выступает с учащимися на международных и всеукраинских конкурсах.

Дудник Алина Николаевна– преподаватель фортепиано, концертмейстер в классе хора и вокала.

Овод Ирина Викторовна – преподаватель фортепиано І-й категории.

 

 

 

Новости

Вітаємо!!!

Вітаємо!!! Колектив школи мистецтв №3 Джаз-Академія з присвоєнням звання ...

17-09-2018 21:39:31 далее >

Увага!!! Увага!!! Увага!!!

...

03-09-2018 21:21:33 далее >

1 вересня!!!

Дорогі школярі, шановні вчителі поважні батьки, бабусі і дідусі! Вересень ...

01-09-2018 09:00:20 далее >

Видео

Телепередача"Джазові візерунки"

Телепередача"Джазові візерунки" ...

«Романс»

«Романс» ...

отчетный концерт (продолжение)

отчетный концерт (продолжение) ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | О школе | Контакти