Дитяча школа мистецтв №3 > Навчання > Відділи > Відділ духових та ударних інструментів

Відділ духових та ударних інструментів

Кодекс честі вчителя

Преподаватели отдела:

Борзенкова Тетяна Олександрівна - завідувачка відділом духових   та  ударних   інструментів.

Удачин Сергей Петрович – преподаватель по классу трубы, специалист высшей категории, «методист».

Белокуров Виктор Иванович – преподаватель по классу саксофона, кларнета, специалист высшей категории.

Пономаренко Андрей Русланович - преподаватель высшей категории по классу саксофона и фагота.  Закончил Харьковский институт искусств им.И.П.Котляревского в 2004 году .  С этого же года принят на работу артистом Запорожского академического симфонического оркестра.    В нашей школе зарекомендовал себя как молодой перспективный и энергичный педагог.  Его ученики активно участвуют в школьных и городских мероприятиях, побеждают на международных конкурсах.   Андрей Русланович пользуется заслуженным уважением среди учеников и их родителей.

Жульев Анатолий Петрович – руководитель оркестра «Джаз - академия», специалист высшей категории, «методист».

Учащиеся отдела духовых и ударных инструментов блистают своим мастерством на многочисленных городских, районных, школьных концертах, занимают призовые места на Международных, Всеукраинских, Областных и городских конкурсах.

  • Переможці конкурсів 2020-21 уч. рік:
  • Міський фестиваль Art - планета Z
    Сулаєв Антон  - Гран-при викладач Пономаренко Андрій Русланович, концертмейстер   Снєжко Л. В.
    Трюхан Кирило  -  1 місце викладач   Бєлокуров Віктор Іванович, концертмейстер  Златова М. О.
    Дерепа Єва - 2 місце викладач  Лейченко Ксенія Миколаївна, концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна
    Корельська Марія - 2 місце викладач  Лейченко Ксенія Миколаївна, концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна
    Савутін Максим - 3 місце викладач   Борзенкова Тетяна Олександрівна, концертмейстер Снєжко Лада Віталіївна
    Гладій Денис - 3 місце викладач   Борзенкова Тетяна Олександрівна, концертмейстер Снєжко Лада Віталіївна
    Филоненко Ілля  - дипломант викладач Удачін Сергій Петрович, концертмейстер  Скрипка Марина Семенівна
  •  ІІІ відкритий обласний конкурс мистецтв «Народні джерела»
    Сулаєв Антон  - Лауреат І ст. Золотий диплом викладач Пономаренко Андрій Русланович, концертмейстер   Снєжко Лада Віталіївна
  • Міжнародний конкурс «CA NOVA» Туреччина
    Джаз «Академія» Лауреат І ст. викладач  Жульєв Анатолій Петрович, концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна
  • Міжнародний фестиваль «Чарівні мелодії»
    Євдокімов Гліб - Євдокімов Гліб Лауреат ІІ ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Жар - птиця»
    Євдокімов Гліб - Лауреат І ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Міжнародний конкурс «Квітнева фантазія»
    Євдокімов Гліб - Євдокімов Гліб Лауреат ІІ ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Всеукраїнський фестиваль «Київський колорит»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Міжнародний фестиваль – конкурс «Акорди Хортиці»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  XVІІ конкурс «DIGI-TALENTY  WIOSNA 2021»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  XІX Всеукраїнський конкурс музичної майстерності ім.. О.С. Тимошенка
    Сулаєв Антон  - Лауреат І ст. Золотий диплом викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  Всеукраїнський конкурс «Весняний фестиваль»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  ІІІ Міжнародний конкурс «Мистецтва XXІ століття»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  Міжнародний конкурс- фестиваль «Міжнародний музичний марафон»
    Сулаєв Антон  - Лауреат І ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  •  Всеукраїнський творчий фестиваль» Єврофест»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Всеукраїнський конкурс «Від бандури до цимбал»
    Сулаєв Антон  - Лауреат ІІ ст. викладач Пономаренко А. Р., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Всеукраїнський конкурс «Перлина України»
    Савутін Максим - Лауреат І ст. викладач Борзенкова Т.О., концертмейстер   Снєжко Л. В.
  • Всеукраїнський конкурс «Свято весни»
    Євдокімов Гліб - Лауреат І ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Всеукраїнський конкурс «Музика душі»
  • Євдокімов Гліб - Лауреат ІІ ст.. викладач   Борзенкова Т.О., концертмейстер Тімошкіна А.К.
  • Міжнародний конкурс «Таланти 21 століття» Болгарія
    Джаз «Акадаемія» Лауреат І ст. викладач Жульєв А.П., концертмейстер    Бараннік Юлія Вікторівна

 

  • Всеукраїнський конкурс мистецтв «Таланти Хортиці 2019» Лауреат  II ступеня - Сулаєв Антон - номінація інструментальна творчість (викладач Пономаренко А.Р., концертмейстер - Снєжко Л.В.)

Сулаєв Антон

  • Всеукраїнський конкурс професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон» Кайдаш Олександр – Лауреат I ступеня (викладач Пономаренко А.Р., концертмейстер Снєжко Л.В.); Сулаєв   Антон          – Лауреат II  ступеня (викладач Пономаренко А.Р., концертмейстер Снєжко Л.В.)

Кайдаш Олександр

Сулаєв Антон

 

 

Новости

День захисника України (День захисників Вітчизни)

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї ...

13-10-2021 09:00:27 далее >

День Українського козацтва

Зародження і формування української народності відбулося в XII-XV ст. на ...

13-10-2021 09:00:10 далее >

Вітаємо з Днем художника!

День художника України! Образотворче мистецтво це частина національної ...

09-10-2021 09:00:34 далее >

Видео

П. Чайковский "Анданте кантабиле"

П. Чайковский "Анданте кантабиле" ...

Филармония 2012

Филармония 2012 ...

"Играем красками, рисуем звуками" ч_2

"Играем красками, рисуем звуками" ч_2 ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти