Теоретичний відділ

Кодекс честі вчителя

Отдел  "теоретический" - он школу возглавляет,

И все предметы разные в себе соединяет.

Для музыкантов - грамоту мы нотную даем,

И чисто петь всех учим, а фальшь не признаем.

Художникам – историю искусств преподаем,

И об эпохах разных все вместе узнаем.

А на хореографии – бесспорно нужно знать,

Когда возникли танцы и как их исполнять.

«СОЛЬФЕДЖИО», конечно же, название научное,

Но петь, играть и сочинять - занятие нескучное!!!

Викладачі теоретичного відділу:

Новікова Анна Миколаївна -  старший викладач вищої категорії, завідуюча відділом

Андрєєва Наталія Анатоліївна –  викладач теоретичних дисциплін

Харченко Вероніка Олегівна -   викладач теоретичних дисциплін

 


 

Навчальний рік 2020 - 21:

  • Переможець IV Міжнародного багатожанрового фестивалю- конкурсу мистецтв «Чарівні мелодії»:

Євдокимова Поліна - Лауреат 1 ступеня, номінація «композитор - виконавець». Викладач Устюгова З.Є

  • Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Жар-птиця»:

Євдокимова Поліна - Лауреат 1 ступеня, номінація «авторська пісня» Викладач Устюгова З.Є

  • Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців і композиторів «Музика душі»:

Євдокимова Поліна - Лауреат 1 ступеня, номінація «композитор-виконавець». Викладач Устюгова З.Є

  • Міжнародний фестиваль-конкурс «Золота скарбничка»:

Балута Аліна - Лауреат I ступеня, номінація «Сольфеджіо» Викладач  Тішкіна І.А.
Єржова Дар’я - Лауреат II ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А.
Прасов Олександр - Лауреат III ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А
Сулаєв Антон - Лауреат II ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Тішкіна І.А.
Бикова Поліна – Дипломант, номінація «Сольфеджіо» Викладач  Тішкіна І.А.
Квєткова Ніколь - Лауреат II ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Даньков Олександр - Лауреат I ступеня, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Макєєв Павло - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А.
Вовк Єгор - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А.
Петренко Поліна - Лауреат III ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Говоруха Марія - Дипломант, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.

  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Таланти Хортиці»:

Іщенко Олександр - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Шашко Уляна - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Даньков Олександр - Гран-Прі, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Пилипенко Марія - Лауреат III ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Бєльченко Катерина - Дипломант, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Качанюк Мілана - Дипломант, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Гладій Денис - Дипломант, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Вовк Єгор - Лауреат II ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А.
Єржова Дар’я - Лауреат II ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А.
Коршнякова Ірина  - Лауреат II ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А.
Дерепа Єва - Лауреат III ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач  Андрєєва Н.А.
Альміз Іван - Лауреат II ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Харченко В.О.
Балута Аліна- Лауреат I ступеня, номінація «Сольфеджіо» Викладач  Тішкіна І.А.
Сулаєв Антон - Лауреат III ступеня, номінація «Сольфеджіо» Викладач  Тішкіна І.А.
Бикова Поліна - Лауреат III ступеня, номінація «Сольфеджіо» Викладач  Тішкіна І.А.

  • Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці»:

Петренко Поліна – Дипломант, Номінація «Юний музикознавець» Викладач Новікова А.М.

  • Всеукраїнський конкурс для учнів та студентів мистецьких закладів професійного музичного мистецтва і хореографічної майстерності «Весняний калейдоскоп»:

Єржова Дар’я - Лауреат I ступеня , номінація «Юний теоретик» Викладач  Андрєєва Н.А.

  • I Міжнародний конкурс з музично-теоретичних дисциплін «Евріка», м.Кричев, Республіка Белорусь:

Єржова Дар’я - Лауреат II ступеня , Номінація «Музичний ерудит» Викладач  Андрєєва Н.А.

  • VII дистанційний міжнародний багатожанровий фестиваль мстецтв «Промені натхнення». Творчий проект « Тріумф-Fest»:

Єржова Дар’я - Лауреат I ступеня , номінація «Юний теоретик» Викладач  Андрєєва Н.А.

  • Всеукраїнський конкурс з сольфеджіо для учнів мистецьких шкіл «Пізнай себе»:

Даньков Олександр – Лауреат  III ступеня, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.

  • Всеукраїнський конкурс з сольфеджіо для учнів мистецьких шкіл «Пізнай себе», письмовий тур «Музичні вітражі»:

Даньков Олександр – Лауреат  III ступеня, номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.

  • VI Міжнародний багатожанровий фестиваль- конкурс  мистецтв «Чарівні мелодії»:

Даньков Олександр – Лауреат  I ступеня, Номінація «композитор-виконавець» Викладач Новікова А.М.

  • Міжнародний онлайн фестиваль «Holly Music»:

Єржова Дар’я - Лауреат II ступеня , Номінація «Художнє слово» Викладач  Андрєєва Н.А.

  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокалу та інструментальної музики «Майбутнє нації»:

Кашевар Ярослав - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Ткачук Влада - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Даньков Олександр - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.
Говоруха Марія - Лауреат I ступеня , номінація «Сольфеджіо» Викладач Новікова А.М.

Навчальний рік 2019 - 20:

  • Переможці Всеукраїнського фестивалю «Таланти Хортиці 2019»

Даньков Олександр  одержав перемогу і посів 1 місце.

Христич Анастасія отримала диплом Дипломанта.

Говоруха Марія відзначена дипломом Учасника.

Вітаємо з перемогою учнів та їх викладача Новікову А.М.

  • Переможці Всеукраїнського фестивалю «ТАЛАНТИ ХОРТИЦІ» 2021  НОМІНАЦІЯ «СОЛЬФЕДЖІО»

1 Вікова категорія:

Балута Аліна- 1 місце, викладач Тішкіна І.А.

Іщенко Олександр- 1 місце, викладач Новікова А.М.

Альміз Іван -2 місце, викладач Харченко В.О.

Єржова Дар’я-2 місце, викладач Андрєєва Н.А.

Дерепа Єва – 3 місце, викладач Андрєєва Н.А.

Бельченко Катерина- Дипломант, викладач Новікова А.М.

2 Вікова категорія:

Даньков Олександр- Гран-Прі, викладач Новікова А.М.

Шашко Уляна – 1 місце, викладач Новікова А.М.

Сулаєв Антон – 1 місце, , викладач Тішкіна І.А.

Коршнякова Ірина- 2 місце, викладач Андрєєва Н.А.

Бикова Поліна – 3 місце, викладач Тішкіна І.А.

Качанюк Мілана- Дипломант, викладач Новікова А.М.

3 Вікова категорія:

Вовк Єгор- 2 місце, викладач Андрєєва Н.А.

Пилипенко Марія- 3 місце, викладач Новікова А.М.

Гладій Денис – Дипломант, викладач Новікова А.М.

 

  • Обласна  музично - теоретична олімпіада з сольфеджіо та теорії музики серед учнів старших класів музичних шкіл та шкіл естетичного виховання 2019 р.

Нікітіна Діана - учениця 8 класу (викладач Новікова А.М.) нагороджена дипломом Лауреата 2 місце.

 

 

 

 

Новости

Випускний вечір

4 червня у дитячій школі мистецтв №3 відбувся випускний вечір: отримання ...

15-06-2021 23:40:51 далее >

Всесвітній день батьків

1 червня Це свято є офіційною міжнародною подією, закріпленою рішенням ...

31-05-2021 09:00:25 далее >

Міжнародний день захисту дітей

1 червня Найстаріша іграшка - музейний експонат і має вік понад 1000 років ...

31-05-2021 09:00:17 далее >

Видео

"Веселый оркестр"

"Веселый оркестр" ...

Назаревич Ольга

Назаревич Ольга ...

История школы_1ч.

История школы_1ч. ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорожская детская школа искусств №3

Школа искусств №3 в городе Запорожье - является культурным центром на Бабурке. Педагоги в процессе обучения детей, используют современные методики. Ученики активно участвуют и побеждают в городских, областных, всеукраинских, международных конкурсах!

Головна | Про школу | Контакти