5 переваг хореографічного мистецтва
Ви ще досі вагаєтеся, у якому напряму розвивати своє чадо, яке до того ж активне й непосидюче? На допомогу прийде ЇЇ Величність Хореографія! Отже, тільки для відвідувачів нашого сайту 5 переваг хореографічного мистецтва, які завжди допоможуть у житті.
1. Зміцнення тіла й духу
Працьовитість, дисциплінованість і терпіння — це три кити не лише хореографічного мистецтва, але й життєвої позиції вцілому. Ці якості виховуються педагогами-хореографами роками і є базовою умовою успіху багатьох починань. Регулярні тренування — це відмінне навантаження на м`язи й суглоби. У дітей виробляється рівна постава, зміцнюється м`язовий корсет, оздоровлюється і вирівнюється хребет. Ще один плюс занять — набуття красивої ходи і грації. З`являється гнучкість і пластичність, поліпшується координація рухів.
2. Розвиток почуття ритму й музичності
На заняттях хореографією приділяється велика увага навчанню дитини чути й розуміти музику, рухатися під неї, відчувати такт. Це називається ритмікою. Крім почуття ритму, танці сприяють розвитку координації рухів, тренують у дітей м`язову пам`ять, розвивають музикальність. Спочатку дитина навчиться слухати музику, потім розрізняти настрій і характер музики, а після реалізувати її в танці під керівництвом педагога. Це основа танцювальних імпровізацій під музику.
3. Естетичне виховання
Акуратність у хореографічному виконавстві, охайність форми в танц-класі переноситься й на зовнішній вигляд дітей у школі. Вони виділяються не лише своєю постаттю, але й зачіскою, чистотою й елегантністю носіння будь-якого одягу. Поєднання рухів, музики, гри формує в дитини атмосферу позитивних емоцій, які розкривають її потенціал, а поведінку роблять природньою та красивою.
4. Набуття відповідальності
Мистецтво порозуміння у великому колективі — це велика робота і для дорослого, що вже казати про дитину. І дуже пощастило тим хлопчикам та дівчаткам, які з роками починають відчувати себе важливим елементом великого живого організму під назвою «колектив», а це означає, що не можна підвести тих, хто поруч, не можна спізнитися, не можна не вивчити, не виконати, не допрацювати. Ти відповідальний за всіх, а всі — за тебе!
5. Соціалізація
Хореографія виховує впевненість у собі, розуміння своїх зовнішніх та внутрішніх переваг, розуміння мови свого тіла. Це прекрасний досвід публічних виступів, напрацювання навичок акторської майстерності, що в майбутньому формує високий рівень стресостійкості і збереження внутрішньої гармонії. А навички взаємодії в колективі навчать дитину відчувати себе комфортно в будь-якому оточенні.