Вітаємо!!!

Щиро вітаємо учнів художнього відділу і філії школи мистецтв 3 та їх викладачів Буторіну Наталію Юріївну, Здебську Оксану Миколаївну, Ткачук Тамару Олександрівну, Шенклянова Владислава Володимировича, які у творчих тандемах з учнями створили цікаві образи літературних героїв.

Вітаємо переможців!

Учні Запорізької школи мистецтв №3 стали активними учасниками обласного конкурсу «Мій улюблений український твір».

15 прекрасних портретів! 15 талановитих учнів та учениць презентували свого улюбленого героя .

До теми «УНТ"(українська народна творчість) звернулися Пономаренко С. з малюнком «Козак Голота», Козьменко А. У роботі «Різдво наближається», Вишневська Н. «Ой на горі женці жнуть». Перші два малюнки підкуповують своєю казковістю, а третій - реалістичністю, мов попадаєш у ті далекі часи, часи козацтва, часи, коли молодь водила різдвяні вертепи.

Роботи «До нових земель» (авт. Гогун В.), «Юнона злая…»(авт. Скріпнік А.), «Розповідь Енея»( авт. Маковська М.), «Еней був парубок моторний…» ( авт.Гнідіна О.) переносять нас до першого твору нової української літератури – «Енеїди» Івана Котляревського. Еней у задумі, мріє про нові землі, Еней згадує перипетії свого життя. А особливо креативно зображений герой, на сорочці якого вишито - «Я люблю Трою», а на козацькій шапці можна побачити китичку синьо-жовтого кольору - алюзія до сьогодення. Герой тримає у руці шаблю, готовий іти на грець, до перемоги, як воїни нашого часу!

Автори малюнків «Закохана Мавка» (Дениско В.), «Мавка казкова» (Стащенко А.), «Моя Мавка»( Білик П.), «Мавка кличе» (Кудіної М.) побачили свою героїню у драмі-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки. Дійсно, казково, неповторно і навіть сучасно. Автори побачили головне у образі Мавки. Кожен намагається знайти своє кохання, стати кращим.

А іншим юним художникам стали близькими герої І.Франка, повісті «Захар Беркут» та В.Рутківського «Джури козака Швайки». Тому прикладом слугують портети героїв – «Ворожа розвідка» (Ляшенко Д.) та «Джури козака Швайки» (Борисенко Є.). Автори-художники перейнялися прекрасним сюжетом, прекрасними збірними образами – Захара Беркута та маленьких джур , які колись стануть справжніми козаками.

І окремої уваги заслуговують портрети героїнь – це героїні фентезі - творів, які поспішають на допомогу, рятують світ. Сучасні образи, сучасні уподобання . Роботи Стрельчук М. «Магічна битва» за мотивами твору «Варта у грі» Н.Матолінець та Савчук А. «Пожирач» за мотивами твору «Кістки та зоряний пил» Р. Лебовські саме стверджують перемогу добра над злом. Портрети дуже реалістичні. Вражають силою духу, непереможністю. Дивлячись на них можна впевнено сказати: « Добро переможе зло!»

Різні портрети, різні герої, різні епохи. Автори робіт були дуже переконливі. За допомогою портрету завжди краще уявити героя, його характер, звички, перенестися у твір, уявити себе на місці героїв і юним художникам це вдалося! Радує і те, що в час гаджетів і відео література, як жанр не здається. Вітаємо і бажаємо нових творчих злетів всім учням мистецької школи!
https://shkolaiskysstv.zp.ua/galereya/

 

Переможцями конкурсу у номінації "Живопис" стали учні:

І МІСЦЕ

- Папуча Олексій, 7 років,(філія ЗДШМ 3).

ІІ МІСЦЕ

- Нечитайло Олександра, 7 р.(філія)
- Картава Уляна, 13 р.(філія)

ІІІ МІСЦЕ

- Гогун Володимир, 14 р.
- Стащенко Анастасія, 14 р.

У номінації "Графічні роботи":

І МІСЦЕ

- Курбатова Анна, 7 р. (філія)
- Козьменко Аліна, 9 р.
- Вишневська Неля, 13 р.
- Демент'єва Катерина, 13 р.(філія)

ІІ МІСЦЕ

- Мала Кіра, 10 р. (філія)
- Лисакова Вікторія, 11 р.
- Млнаржик Евеліна, 13 р.
- Ляшенко Дмитро, 14 р.
- Стрільчук Марія, 15 р.

ІІІ МІСЦЕ

-Вовненко Анна, 6 р. (філія)
- Борисенко Євгенія, 11 р.
- Кудіна Маргарита, 15 р.
- Савчук Анастасія, 15 р.

IV МІСЦЕ

- Паламаренко Софія, 9 р.
- Білик Поліна, 15 р.
- Гнідіна Олександра, 14 р.
- Дениско Вікторія, 14 р.
- Лавриненко Уляна, 14 р.
- Маковська Марія, 14 р.
- Радіонов Єгор 15 р.
- Марунчак Анастасія 15 р. (філія)

Новини

День Конституції України

28 червня 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію ...

28-06-2024 09:00:27 далі >

День батька

16 червня (третя неділя) День батька - важливе свято, адже у цей день ми ...

16-06-2024 09:54:21 далі >

Міжнародний день миротворців ООН

15 липня На землі живе безліч людей, у яких погляди на одні й ті ж речі ...

15-06-2024 09:00:03 далі >

Відео

Salamanka Dave Becker

Salamanka Dave Becker ...

Дует домристів: Гуцол Н. О. Мищенко Анна

Дует домристів: Гуцол Н. О. Мищенко Анна ...

Квинтет баянистов.Конкурс им.Н. Ризоля

Квинтет баянистов.Конкурс им.Н. Ризоля ...

Copyright © 2013-2023,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорізька дитяча школа мистецтв №3

Школа мистецтв №3 у місті Запоріжжя - є культурним центром Хортицького району. Педагоги у процесі навчання дітей використовують сучасні методики. Учні беруть активну участь і перемагають у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів!

Ми в соціальних мережах