Вітаємо!
Вітаємо учнів фортепіанного відділу Аліну Балуту та Андрія Філоненка з перемогами на VII Міжнародному двотуровому фортепіанному конкурсі "Piano-art" Україна- Словакія, де вони отримали звання лауреатів 1 ступеня!
![]() |
28 червня 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію ...
|
![]() |
16 червня (третя неділя) День батька - важливе свято, адже у цей день ми ...
|
![]() |
15 липня На землі живе безліч людей, у яких погляди на одні й ті ж речі ...
|
Copyright © 2013-2023,
Школа мистецтв №3 у місті Запоріжжя - є культурним центром Хортицького району. Педагоги у процесі навчання дітей використовують сучасні методики. Учні беруть активну участь і перемагають у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів!