Дитяча школа мистецтв №3 > Про школу > Проекти > Звіт ДФХР за 2016-2017 навчальний рік

Звіт ДФХР за 2016-2017 навчальний рік

Робота Дитячої філармонії Хортицького району направлена на збагачення внутрішнього, духовного світу мешканців.Культурно-просвітницькі заходи  від розважальних до освітніх, виконані на високому рівні мистецької підготовки.          Усі концерти ДФХР проходять при  заповнених залах. Вік глядацької аудиторії необмежений. Концертні програми розраховані на світогляд кожного жителя району, незважаючи на вік, професію та рівень мистецької підготовки.

1.    Першого жовтня у Міжнародний день музики, який був заснований ЮНЕСКО у 1975р., відбувається завжди відкриття концертного сезону ДФХР. Повний зал слухачів району, які з нетерпінням чекали зустрічі з мистецтвом наших учнів, нові яскраві концертні номери, святковий настрій на концерті «Музичні картинки»- це граний старт до творчої роботи колективу школи.

2.    11 жовтня 2016 р. у залі П/К «Хортицький» відбувся урочистий концерт,«Запоріжжя – козацький край»  присвячений Дню українського козацтва, Дню Захисника України та Дню визволення Запоріжжя, учасниками якого стали учні та викладачі ЗДШМ №3.

Глядачі концерту - учні старших класів Загальноосвітніх шкіл Хортицького району, представники Військового комісаріату району, бійці АТО, представники рай адміністрації, занурились в атмосферу історії України від часів козацтва, важкого, але героїчного життя Запоріжжя 1941-1943 років, до сучасності. Виступи учнів музично-хорового та хореографічного відділу підкорили серця глядачів зворушливістю та професійною майстерністю .

3.    19 листопада в актовому залі пройшов щорічний концерт Дитячої філармонії Хортицького району «Україна -єдина родина». Оригінальні розповіді  про традиції,  народні обряди, музику та танці українського, польського, угорського, циганського, грузинського, турецького, італійського народу ілюструвались вокальними-хоровими, сольними та ансамблевими інструментальними, хореографічними  виступами. Вірш «Не спиться й досі Україні» став прологом до чуттєво-драматичної фортепіанної п’єси  Н.Мартиненко «Сон в яскраву ніч» у виконанні Єлизавети Полєнок. Своєю яскравістю, запальними настроєм підкорив зал ансамбль «Хортицькийімпровіз», хореографічний колектив «Варіант», Кірія Вікторія, вокальний ансамбль «Ручеек». Цей концерт було проведено додатково ще 8 і 9 грудня  для учнів ЗК «МГА».

4.    У 1992 році на 47 сесії Генеральної Асамблеї ООН було проголошено дію світового масштабу-3 грудня стало датою Міжнародного дня інвалідів.

Мети цього Дня були виражені в окремій резолюції, прийнятої на тій же сесії. Заходи, до яких закликає в цей День ця шановна міжнародна організація, повинні бути спрямовані на інтеграцію інвалідів у життя нашого суспільства. Це не складно. Це не варто відкладати. Від цього залежить наша цивілізованість.

Колектив учнів і викладачів ЗДШІ №3 приєднався до цієї міжнародної ініціативи і з 01.12.2016 по 03.12.2016. провели благодійну акцію «Ми Різні-ми Рівні». В рамках акції 01.12.2016 було дано благодійний концерт для дітей відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів Хортицького району.

03.12.2016 продовжив благодійну акцію «Ми Різні-ми Рівні» проект Запорізької дитячої школи мистецтв №3 «Мистецький марафон». У ньому взяли участь понад 200 учнів та викладачів школи, він тривав 6 годин. До нас також приєдналися колективи ДК «Хортицький» і ЗОШ № 91.

Для всіх любителів мистецтва, небайдужих до проблем інвалідів, для тих, хто підтримував нашу ініціативу, звучали творчі виступи нашого колективу, а художники проводили майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок в різних техніках.

В процесі підготовки, а також протягом Марафону, колективом нашої школи і всіма небайдужими людьми було зібрано безліч подарунків - іграшок, канцелярських товарів, ігор, книг-для дитячого реабілітаційного центру Хортицького району.

Одна з цілей нашого Марафону була адресна допомога двом діткам - Упир Єлизаветі і Котляревської Людмилі. Для лікування цим дівчаткам потрібні великі суми грошей, які їх рідні не можуть зібрати самостійно. Кошти можна було перерахувати на банківські картки мамам цих дівчаток.

5.    18 лютого 2017р. жителі Хортицького району були в захваті від виконавської майстерності професіоналів - наших викладачів та концертмейстерів. В концерті «Наповнимо музикою серця» окрім блискучих виступів вже відомих митців, які наповнюють музикою серця свої учнів, приємним моментом були цікаві виступи молодих вчителів.

Також рамках концерту відбулось нагородження учасників конкурсу «Ялинка 2017», який проходив до новорічних свят. В конкурсі прийняло участь 37 креативних та оригінальних робіт. Компетентним журі були визначені переможці конкурсу, серед яких Гран – при отримали роботи Павлової Світлани. Всі учасники були нагороджені дипломами та солодкими подарунками.

6.    23 березня 2017 р. учні та викладачі ЗДШМ № 3 подарували захопливу зустріч з класичною музикою, продовжуючи Цикл концертів «Класика – дітям». Учнями фортепіанного, оркестрового, духового, вокально-хорового відділів були виконані сольні та ансамблеві твори  Баха, Моцарта, Шуберта, Брамса, Душека, Фіокко, Шопена, Шпора, Гріга,Римського-Корсакова, Чайковського, Аренського,  Мошковського, Фібіха та ін. Концертні виступи учнів супроводжувались розповідями про цікаві факти з життя композиторів, особливості музичного твору, показом ілюстрацій.

7.    24.03.2017р. учні та викладачі школи  розповіли всім дітям та батькам району, які зацікавлені в розвитку свої творчих здібностей, про існування справжнього Королівства Мистецтв, якою є Запорізька дитяча школа мистецтв №3. В залі, розрахованому на 150 місць, було присутнє більш 200 глядачів, за рахунок «стоячих» місць, але незважаючи на це завдяки захоплюючим виступам вихованців всіх відділів школи, в залі панував позитивний настрій та бурні оплески.

8.    13 травня справжня  Феєрія  танцю відбувалась у П/К «Хортицький» - це звіт хореографічного відділу школи. Яскраві запальні танцювальні номери подарували учасники хореографічного колективу «Варіант» та ансамблю танцю «Пролісок» глядачам. Майстерно виступили солісти (Шляхова Єлизавета, Клименко Олена, Клименко Анастасія). Не залишили байдужими нікого наші молодші учні («Невгамовні малята», «Капітошка», «Полька»).Вразили майстерністю виконання народних танців хлопці (Угорський танок, Грецький танок»), ліричністю і граціозністю дівчата (хоровод «Не шуми калинонька», «Сім дівчат», «МтієлтаРітмебі», турецький танок «Кашик». Найяскравішими були «Бешкетниці» (татарський танець у виконанні Явор Олександри і Тєрьошиной Анастасії). Завершили концерт  новою хореографічною постановкою «Загравайте, бубни, з нами».

9.    20 травня у П/К «Хортицький» відбулась урочиста церемонія «Гордість школи 2017».

У цьому заході в урочистих умовах були нагороджені учні, творчі колективи, викладачі за плідний внесок,сумлінну роботу, артистизм,кропітку працю, також грамотами були відзначені батьки учнів за ініціативність, допомогу школі. Церемонія нагородження була прикрашена яскравими концертними номерами, де учні та викладачі різних відділів проявили свою майстерність та талант.

 Фактори успіху проекту:

За час існування Дитячої філармонії Хортицького району було досягнуто багато успіху, факторами чого є:

•       Проведення різноманітних тематичних творчих заходів ;

•       Охоплення багатьох яскравих та актуальних тем ;

•       Об’єднаня усіх творчих сфер діяльності шляхом поєднання роботи мистецьких віділляв школи.

•    Запровадження інноваційних форм проведення творчих заходів

•   Надання всебічної допомоги з проблеми формування естетичної культури мешканців Хотицького району. 

З кожним роком зростає професійність та актуальність концертів, зростає популярність ДФХР. Багато концертів  стали традиційними та  улюбленими  глядачами. Наприклад,  «Україна – єдина родина», «Класика – дітям», концерт викладачів  «Наповнимо музикою серця» , «Гордість школи». 

Новини

День спеціаліста військово-соціального управління ЗСУ (Збройних Сил України)

30 січня Враховуючи важливу роль органів соціально-психологічної та виховної ...

29-01-2023 14:20:15 далі >

До Дня пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначатиметься річниця бою під Крутами, який для Українського ...

29-01-2023 09:00:01 далі >

Державний прапор України

28 січня В цей День Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий ...

27-01-2023 09:07:41 далі >

Відео

Квинтет баянистов.Конкурс им.Н. Ризоля

Квинтет баянистов.Конкурс им.Н. Ризоля ...

отчетный концерт (продолжение)

отчетный концерт (продолжение) ...

К.Меладзе "Оттепель"

К.Меладзе "Оттепель" ...

Copyright © 2013,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорізька дитяча школа мистецтв №3

Школа мистецтв №3 у місті Запоріжжя - є культурним центром Хортицького району. Педагоги у процесі навчання дітей використовують сучасні методики. Учні беруть активну участь і перемагають у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів!

Головна | Про школу | Контакти