Дитяча школа мистецтв №3 > Про школу > Проекти > Звіт ДФХР за 2013-14 навчальний рік

Звіт ДФХР за 2013-14 навчальний рік

Дитяча філармонія Хортицького району – є центром  естетичного та мистецького виховання дітей та молоді.

За час існування ДФХР рівень мистецької підготовки творчих колективів та артистів значно виріс. До кожного заходу ДФХР проводяться прослуховування та відбір номерів , згідно з тематичним та професійним наповненням творчого заходу.

У 2011-2012 проведено перші творчі заходи на базі Запорізької дитячої школи мистецтв № 3. Базуючись на досвід міської дитячої філармонії було створено план творчих заходів за календарними датами, потребами суспільства, зумовлені державними святами та цілями, встановленими Запорізьким міським управлінням культури. Було проведено 11 творчих заходів(вистави, концерти, церемонія нагородження обдарованої молоді ).

Проаналізувавши успіхи, актуальність і необхідність постійних заходів художньо-естетичного направлення було створено проект «Дитяча філармонія Хортицького району». У пріоритетах проекту стоїть  створити творчі заходи традиційними,  та охопити усі аспекти  гармонійного розвитку особистості жителів Хортицького району.

У 2012-2013 створено план роботи Дитячої філармонії Хортицького району. Затверджено директором ЗДШМ № 3 - А.О. Сулаєвим. Усі творчі заходи проведено на високому рівні мистецької та професійної підготовки. Затверджено створити щорічну церемонію нагородження обдарованої молоді «Гордість школи».

У  2013-2014 році було проведено 12 творчих заходів. Серед яких концерти, вистави , художні виставки ,творчі вечори та лекції – концерти

Усі заходи ДФХР проходять при  заповнених залах. Вік глядацької аудиторії необмежений. Концертні програми розраховані на світогляд кожного жителя району, незважаючи на вік , професію та рівень мистецької підготовки.

Концерт до Дня Вчителя «Мы нарисуем счастье»  (02.10.2013).

Відкриття філармонічного сезону . Щорічний концерт – привітання до Дня вчителя . У концерті приймали участь учні та викладачі різних відділів. Цей концерт подарував жителям Хортицького району теплий осінній настрій та збагатив внутрішній світ кожного присутнього.

Концерт до дня Визволення Запоріжжя в Парку Хортицького району «Слава міста Запоріжжя» . (11.10.2014)

У цьому році всі жителі міста Запоріжжя святкували 71 річницю визволення від німецько - фашистських загарбників. Хортицька районна організація ради ветеранів нараховує близько тисячі учасників бойових дій. Було створено світлу та теплу атмосферу пам’яті та шани . Учасники концерту подарували пісні, танці та музичні номери в пам’ять про загиблих Великої  Вітчизняної війни.

«Україна - єдина родина» - фольклор , музика , пісні та танці народів, мешкаючи на території України.(22.11.2014)

Другий рік поспіль ДФХР району проводить концерт народного та аутентичного мистецтва. У Хортицькому районі проживають представники різних народностей . Мета концерту розповісти про особливості культури, святкування та обрядів. Цікавим стало те, що українська культура має багато спільного, та займаного від інших культур світу. Тому концерт мав не тільки виховну та розважальну, а ще й освітню мету.

Виставка художніх робіт Євгена Михайловича Мірошнеченко

На базі Запорізької дитячої школи мистецтв № 3, у рамках роботи ДФХР , підтримуючи програму «Наше мистецтво - рідному місту» було відкрито виставку Запорізького художника-пейзажиста, педагога новатора Є.М. Мірошниченко. Мальовнича природа рідного краю надихнула художника на щире душевне відображення навколишнього середовища. Сам Євген Михайлович подарував відвідувачам каталог акварелей та відповів на питання відвідувачів .

Благодійний концерт для дітей з обмеженими можливостями до дня Інваліда. (29.11.2014)

Одним із найважливіших чинників прогресивного розвитку суспільства є гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до дітей і молоді, які позбавлені можливості вести повноцінне життя внаслідок вад фізичного та психічного розвитку. Та незважаючи на складнощі життя вони є повноцінними жителями нашого району. Тому артисти ДФХР мали за честь подарувати свято своїм сожителям. Яскраві номери, доступні ігри та солодкий стіл не залишили байдужими не одну дитину.

Концерт «Класика дітям» (21.01 та 13.02.2014)

До Хрещенських свят , артисти ДФХР подарували дітям  казковий настрій за допомогою класичної музики. Таємничий світ минулого було розкрито у творах Грига, Манюшко, Баха ,Чайковскього, Пьяццолли та інших. Для глядачів було розкрито багато яскравих фактів з життя композиторів  та виконавців за допомогою відео матеріалів. Мета концерту була донести до непідготовленого слухача глибину, професійність та навіть філософію класичної музики.

Концерт викладачів Запорізької дитячої школи мистецтв № 3 «Наполним музыкой сердца» (06.03.2014)

Кожен концерт ДФХР відбувається напередодні календарного свята.  Та не дивлячись на перше свято весни, концерт викладачів вже третій рік поспіль стає окремим святом для дітей та дорослих Хортицького району. Поетичні, музичні вокальні та хореографічні номери  у виконанні високопрофесійних виконавців створили весняну , навіть квітучу атмосферу. Програма включала у себе твори від епохи бароко до сучасної експресивної музики

Концерт до всесвітнього дня щастя «Поделись улыбкою своей»(22.03.2014)

У 2012 році ООН встановила  20 березня Міжнародним днем щастя , з метою підтримати ідею прагнення щастя  єдиним для усього святу та кожної людини окремо. Програма концерту складалась із творів ,які тим чи іншим чином висвітлюють щасливі миті життя людини. Створити радісну атмосферу вдалося і завдяки різноманітному позитивному репертуару.

Вистава театру-студії «Легіон» по п’єсі Н.Мошиної «Техника дихания в безвоздушном пространстве» (14.04.2014)

Гостро соціальна п’єса ,розкриваючи проблеми сучасної молоді. Яке майбутнє вибирати ? Приймати точку зору батьків чи здобувати свій , іноді помилковий, досвід ? Що є віра ? Кохання? І чи можливо жити сьогодні щасливим? Усі ці питання актори театру задавали собі та своєму глядачу.

Концерт , присвячений  Всесвітньому дню Танцю «Танцюй завжди».(26.04.2014)

Завдяки високопрофесійному хореографічному колективу «Варіант» не оминув ДФХР і Міжнародний день танцю. Яскраві номери багатьох народів світу. Різноманітили хореографічне свято викладачі музиканти. Дівчата та хлопці подарували нам запальний темперамент Грузії, магічний запах квітів Молдови, російську нестримність у постановці «Расхорошенькая» , та багато дитячих бешкетних танців.  Як завжди не обійшлося без прем’єр. У виконанні чоловічої групи глядачі побачили угорський танок «Чарденгеле» , а перемогу духу на світом почуттів кожен у залі отримав завдяки постановці «Танцююча Ялуцзян».

Святковий концерт - нагородження  «Гордість школи-2014» (23.05.2014)

Щорічна святкова церемонія нагородження найобдарованіших з обдарованих, найталановитіших з талановитих . Учні та викладачі школи мистецтв кожного року захищають честь району, міста та навіть країни на різноманітних заходах. І звичайно серед них є переможці. А ще є ті, хто планомірно йде до свого звання лауреата та відмінника у мистецькій освіті. Мета церемонії не залишити жодного непоміченого учасника мистецького руху. Нагороди та щирі подяки отримали батьки , учні та викладачі ЗДШМ № 3.

Театральне дійство до дня народження театру - студії «Легіон» - «Макароны ни о чём» (28.05.2014)

З метою розділити свято театру з усіма бажаючими вже чотири роки жителі Хортицького району та театральної еліти міста Запоріжжя відвідують свято молодих, починаючих акторів театру – студії «Легіон». Звичайно, кожна людина хоча б один раз у житті відвідала театр…В кожного з нас є улюблений спектакль, улюблений театр, улюблені актори… та театральне дійство виконано у жанрі «капустник» , тому насичено етюдами, танцями та піснями у здоровому почутті гумору, доступного чи не кожному глядачеві.

Робота Дитячої філармонії Хортицького району направлена на збагачення внутрішнього , духовного світу. Усі заходи : від розважальних до освітніх, виконані на високому рівні мистецької підготовки.

Фактори успіху проекту

За час існування Дитячої філармонії Хортицького району було досягнуто багато успіху, факторами чого є:

  • Проведення різноманітних тематичних творчих заходів ;
  •  Охоплення багатьох яскравих та актуальних тем ;
  • Об’єднаня усіх творчих сфер діяльності шляхом поєднання роботи мистецьких віділляв школи.
  • Запровадження інноваційних форм проведення творчих заходів
  • Надання всебічної допомоги з проблеми формування естетичної культури мешканців Хотицького району.

 

Новини

До Дня спротиву окупації Криму

Щодо висвітлення тематики деокупації та реінтеграції територі... https://ppu.gov.ua/crimea2024/ Комунікаційні ...

21-02-2024 13:11:35 далі >

День спротиву окупації Криму

https://ppu.gov.ua/crimea2024/ 26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами ...

21-02-2024 09:00:45 далі >

День рідної мови

Міжнародний день рідної мови щорічно відзначається 21 лютого. Свято було ...

21-02-2024 09:00:01 далі >

Відео

Ю.Чугунов "Сюита настроений"

Ю.Чугунов "Сюита настроений" ...

Ансамбль "Ручеек"

Ансамбль "Ручеек" ...

Ансамбль домристів «Візерунок»

Ансамбль домристів «Візерунок» ...

Copyright © 2013-2023,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорізька дитяча школа мистецтв №3

Школа мистецтв №3 у місті Запоріжжя - є культурним центром Хортицького району. Педагоги у процесі навчання дітей використовують сучасні методики. Учні беруть активну участь і перемагають у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів!

Ми в соціальних мережах