Дитяча школа мистецтв №3 > Навчання > Відділи > Хореографічний відділ > Що потрібно знати мамам і татам дітей, які танцюють.

Що потрібно знати мамам і татам дітей, які танцюють.

1. Ніколи не змагайтеся в професіоналізмі з педагогом. Якщо ж Ви вважаєте, що знаєте краще як треба, то самі і вчіть свою дитину.

2. Ніколи не ставте під сумнів авторитет вчителя перед дитиною. Простіше відразу міняти колектив.

3. Тільки педагог вирішує, чи готова дитина до виходу на сцену. Як би батькам не хотілося швидше побачити свою зірочку в променях слави, але тільки викладач знає, коли це можливо. Над "телепашкою" на сцені всі "поржуть" і забудуть, а ось педагог ставить на кін свою репутацію.

4. Танцювати прекрасно, але при цьому, часто, складно і втомлююче. Батьки не повинні потурати ліні і симуляції.

5. Торгуватися з викладачем неприпустимо! Кожен оцінює свою працю по різному. Не подобається, не тягніть, йдіть туди де простіше.

6. Репертуар, склад та зовнішній вигляд визначає педагог. Як і необхідність в індивідуальних і додаткових заняттях.

7. Педагог - жива людина! Саме тому, йому потрібно пити, їсти і ходити в туалет, займатися будинком та своєю сім'єю, тому не варто його ловити в перерві між заняттями, щоб з'ясовувати «як там моя..?». Те ж стосується дзвінків рано вранці та пізно ввечері.

8. Педагог не один з батьків. Він не зобов'язаний виконувати функції батьків, до яких безсумнівно належить: ввічливість, вихованість, гігієна, загальний розвиток, харчування і дієта, водний режим, психологічні проблеми і проблеми зі здоров'ям дитини.

Він може допомогти, але пам'ятайте, що не зобов'язаний і якщо він цього не робить, то його не можна в цьому звинувачувати. Якщо ж робить - варто дякувати.

9. Педагог не ваш лікар, психолог, бухгалтер і друг. Він повинен просто правильно і добре вчити Вашу дитину, а це зовсім не просто! Ваші особисті проблеми - це ваші особисті проблеми! Не навантажуйте ними інших людей. Ідіть до фахівців!

10. Не влазьте в "розборки" між дітьми. Ви ж доросла людина!

11. Не треба «нишком» ходити десь займатися, ставити і т. д. По-перше, педагог розраховує навантаження без урахування ваших додаткових занять і це може спровокувати серйозне перевантаження. По-друге, ви принижуєте педагога не довірою. По-третє, у кожного педагога є свої зауваження і іноді це схоже на перетягування каната.

Взагалі Танцювальний світ дуже тісний і це все одно випливе і тоді не треба розраховувати на добре ставлення основного педагога.

12. Приводьте дітей на заняття трішки завчасно.

13. Не треба ломитися в зал «щоб подивитися». Це недопустимо. Подивіться на сцені, секрети майстерності залишаються секретами.

 

 

 

Новини

День визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства ...

27-10-2024 20:00:44 далі >

День української писемності та мови

Мова – це історія народу. В ній відбито все його життя: Наший склад і звичаї, ...

27-10-2024 08:22:50 далі >

День міста Запоріжжя

14 жовтня Місто - фортеця. Місто-скеля. Вітаємо, Запоріжжя, з твоїм Днем. ...

14-10-2024 09:00:04 далі >

Відео

Марченко Марк

Марченко Марк ...

отчетный концерт (продолжение)

отчетный концерт (продолжение) ...

Первое выступление

Первое выступление ...

Copyright © 2013-2023,

shkolaiskysstv.zp.ua

Запорізька дитяча школа мистецтв №3

Школа мистецтв №3 у місті Запоріжжя - є культурним центром Хортицького району. Педагоги у процесі навчання дітей використовують сучасні методики. Учні беруть активну участь і перемагають у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів!

Ми в соціальних мережах